Doprava a platby

Poštovné zadarmo

Nielenže v internetovom obchode Watch4u.sk objavíte originálne módne kúsky za dostupnú cenu. Ako špeciálny benefit pre našich zákazníkov ponúkame dopravu zadarmo! Za každú objednávku uhradenú platobnou kartou alebo bankovým prevodom za Vás zaplatíme plnú sumu z ceny dopravy. Garancia dopravy zadarmo platí pre územie celej Slovenskej republiky a Českej republiky.

Kedy doručíme zásielku?

Všetky objednávky, uskutočnené v pacovné dni do 13:00 odovzdáme kuriérovi v rovnaký deň. Objednávky zpracované počas víkendu odosielame v pondelok ráno. Doba doručenia následne záleží od prepravnej spoločnosti, štandardne však nečakáte viacej než 1-2 pracovných dní.

Všetky balíky sú poistené

S nami sa nákupu cez internet báť nemusíte. Každý balík je poistený. V prípade neúplnej alebo poškodenej zásielky tak stačí kontaktovať naše zákaznicke centrum a o všetko sa postaráme. V prípade, že vaša zásielka pri prevzatí od prepravnej spoločnosti javí známky poškodenia, doporučujeme takú zásielku nepreberať a rovnako obratom kontaktovať naše zákaznícke centrum, ktoré s vami patričný problém bezodkladne vyrieši.

Vrátenie peňazí

Máte strach, že vám zakúpený tovar nasadne? Nevadí! Do 14 dní môžete bez udania dôvodu požiadať o vrátenie peňazí a my Vám vyhovieme. Jednoducho sa obraťte na naše zákaznícke centrum a spoločne vrátku vyriešime.