Možnosti platby

Platba kartou

Plaťte bez problémov a bez hotovosti! Platby kartou na našom e-shope sú zabezpečené pomocou najmodernejšej technológie 3D-Secure, vďaka čomu sú vaše platby na internete chránené. Na bezpečnosť platby dozerá samotná banka. 

Bankový prevod

Preferujete platbu prevodom na účet? V takovom prípade zvolte postup podľa pokynov, ktorý Vám bude preposlaný spoločne s potvrdením vašej objednávky. Za váš nákup tak zaplatíte prevodom na náš bankový účet.

Platba na dobierku

Svoju objednávku môžete uhradiť priamo na mieste prevzatia. Dôležité je mať pri sebe dopredu pripravenú hotovosť, ktorú odovzdáte kuriérovi, až vám danú zásielku dopraví na vami zvolenú adresu. Radi by sme vás upozornili, že v prípade platby na dobierku je účtovaný manipulačný poplatok 2€, preto radšej doporučujeme zvoliť iný spôsob platby.

Nákup na splátky

S radosťou Vám ponúkame nákup na splátky bez navýšenia. Stačí, keď si v priebehu Vašej objednávky zvolíte možnosť platby "Splitit" a následne si jednoducho sami zvolíte, na koľko mesiacov si prajete splátky rozložiť. Po schválení platby Vás budeme kontaktovať o expedícii Vami zakúpeného tovaru.