Zahraničné objednávky

Posielame do zahraničia

S Watch4u.sk môžete objednávať do celej Európy! Štandardná doba doručenia do zahraničia je 5 pracovných dní. Pri objednávkách nad 49€ hradíme cenu dopravy za vás. Pri zásielkách nižšej hodnoty je cena dopravy po celej Európe 5€. 

Doručenie do 48 hodín

Pre nedočkavých ponúkame tiež možnosť využitia našej garancie Shipping Express. Zaplatíte 10€ a svoj balíček môžete očakávať už do 48 hodín. Pri objednávkach s minimálnou hodnotou 199€, neplatíte vôbec nič, ako benefit za Vás zaplatíme cenu expresného doručenia my!

Všetky zásielky sú poistené

S nami sa nákupu cez internet báť nemusíte. Každý balík je poistený. V prípade neúplnej alebo poškodenej zásielky tak stačí kontaktovať naše zákaznicke centrum a o všetko sa postaráme. V prípade, že vaša zásielka pri prevzatí od prepravnej spoločnosti javí známky poškodenia, doporučujeme takú zásielku nepreberať a rovnako obratom kontaktovať naše zákaznícke centrum, ktoré s vami patričný problém bezodkladne vyrieši.

Vrátenie peňazí

Máte strach, že vám zakúpený tovar nasadne? Nevadí! Do 14 dní môžete bez udania dôvodu požiadať o vrátenie peňazí a my Vám vyhovieme. Jednoducho sa obraťte na naše zákaznícke centrum a spoločne vrátku vyriešime.